| Chocolate a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=ziIH3YE-Rng&feature=relat ed

Try to don't cry!
prea trist:((...

8 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

M-am uitat şi nu am plâns însă m-a impresionat sincer. Partea cu pixul a fost puţin forţată dar merge. Oare este posibil ca între lumea noastră şi o altă lume de după aceasta să existe o legătură?

Psihoyounger

| Marii a răspuns:

O da in SF-uri. mie mi se pare cam plictisitor si foarte fals. Nu m-a apucat plansul, da m-a apucat un cascat... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am plans deloc.straight face
Nu vad ce e asa emotionant. am citit povesti si mai si. poate din cauza aceasta nu m'a impresionat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceiasi parere ca Schizofrenica
Se vede ca e sf.

| Smokethatshit a răspuns:

WTF!? si cu ce vrei sa te ajutam noi!? sa iti stergem lacrimile sau ce? offf... apucate de citit o carte daca nu ai ce face!

| Cryssy a răspuns:

Bună. Ştiam acest clip de ceva timp. Dar atunci nu am reuşit să nu plâng. sad

| Lary a răspuns:

Wow...pe mine una chiar m-a impresionat atat videoclipu cat si minunata melodie.Cand am auzit-o m-a apucat frigul... oricum emotionant videoclip si minunata melodie.

| Runa100 a răspuns:

Doua literetongueV:adica Plictisitor Videoclip, pe mine nu ma inpresioneaza nimic dulce decat animalele dar in rest am inima de piatra