| Smiiiile a întrebat:

Http://zuzuliciphotography.blogspot.com/ sugestii si pareri?

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Pozele sunt foarte reusite, felicitari! Se pare ca esti un mic fotograf talentat, si daca vei mai exersa cine stie? poate vei ajunge departe! La poze? Nu am nimic de comentat, sunt minunate, ti-as sugera doar sa schimbi stilul textului de la titluri deoarece Comic Sans Ms strica toata frumusetea pozelor :*

Sper ca nu te-ai suparat si sper ca nu te-a deranjat sugestia mea. O zi placuta in continuare! Bravo!

| Smiiiile explică (pentru MissAvocado):

M-am emotionat puppy dog eyes. Multumesc mult!

| MissAvocado a răspuns (pentru Smiiiile):

Nu ai pentru cewinking