| adda4p a întrebat:

HY TPU! Vreau ca in buchetele ce le daruiesc profesorilor mei la serbare sa pun si cate un biletel cu un mesaj deosebit mai ales ca a sosit timpul sa ne despartim. Am scris eu pentru. profi da mai am pentru. domnisoara diriginta si d-na de mate care sunt foarte de treaba si as vrea niste mesaje frumoase pentru. ele.
Am nevoie de mesaje pana la 9 dimineata maine. Mersi si dau fundita celor mai frumoase

Răspuns Câştigător
| カルメン a răspuns:

Nu exista prilej mai minunat de daruire decat sa poti da zi de zi ce ai mai bun din tine. Sa poti sa inveti cu intelepciune si rabdare pe cel ce a venit la tine. Pentru calauzirea pasilor pe drumul vietii si stiintei, pentru invatarea si cunostintele daruite. Va multumesc, cu respect(cum te cheama pe tinebig grinlaughingasta cred ca ar fi bun pentru profa de matebig grin iar pentru diriginta ii poti zice ca a fost ca o a doua mama pentru tine(asta ne spunea noua dirigabig grinlaughing) si ca ai invata multe de la ea ca ii multumesti ca te-a indrumat spre drumul cel bunbig grin:*