| Monique1 a întrebat:

Hya'. Ce parere aveti despre Alex Rybak? [aaargumentati :d ]
Funda pentru raspunsu' care.imi place

Răspuns Câştigător
| aLixx a răspuns:

Nu mi s-a postat tot comentariul.straight face
deci. e foarte dragut. are o voce incredibila. un stil asemanator stilului sau de cantat il intalnesti foarte rar. felul in care canta la vioara e nemaipomenit.

3 răspunsuri:
| Ingeras_1707 a răspuns:

O parare f buna

este f dragut si chipesbatting eyelashes imi place felul in care se imbraca

si noul sau album este super

| aLixx a răspuns:

Pai.parerea mea despre el :

E foarte draguut.puppy dog eyes
are o voce incredibila.

| Ioana_4187 a răspuns:

Mi se pare frumusel si foarte vesel mai peste tot este cu zambetu' pe buzebig grin.si mi. a placut foarte mult melodia lui de la eurovision.de fapt atunci am auzit de el prima oara si am inceput sa ma informez despre muzica lui big grin