| Nickkkkkkkkkk a întrebat:

Hyyy..intreb si eu ceva. \Daca am facut-o cu prietenul meu doar pentru cateva minute, neprotejat...si el nu era excitat, sunt sanse mici sa se intample cv mai grav?(sarcina?) Ms.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand cum dracu nu era excitat cand voie faceati sex?

in al doilea orice contact sexual neprotejat poate duce la o sarcina, sansele fiind mai mici atunci cand nu exista ejaculare.

| Nickkkkkkkkkk explică (pentru suntserios):

Ma rog..era excitat, sar m-am referit ca nu asa de tare incat sa eaculeze, nu a ejaculat deloc, pentru ca a fost foarte putin.