| kittysam a întrebat:

I-am spus amicului meu cel mai bun ca m-am indragostit de el insa am ramas prieteni pentru ca el nu mi-a dat niciun semn cum ca ar impartasi sentimentul. dar ceea ce e foarte ciudat e ca el se cam da acum la mine. vorbeste de parca chiar ar fi ceva intre noi. ce sa cred?

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Mai aşteaptă puţin.
Dacă tot nu spune nimic concret, întreabă-l frumuşel dacă face asta pentru că e reciproc, şi dacă nu, atunci ce s-a întâmplat din partea lui happy