| anonim_4396 a întrebat:

I-am spus ca sunt îndrăgostită de el, dar mi-a răspuns ca el nu vrea sa iubească. ne placem reciproc, dar el ma ignora si ma face sa sufăr...

7 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Iar tu, fara suparare, esti cam proasta daca suferi dupa astfel de copilarisme. wake up!

| whatevernvm a răspuns:

Si intrebarea care e?

| RAY a răspuns:

La fete iubirea e ceva trecator azi pe unu maine pe altul

| corbulalbrosu a răspuns:

Dragoste cu sila nu se poate. De asemenea daca sentimentele de atractie, de dragoste si iubire nu sunt reciproce nu poti spera la o relatie. Cauta pe altul care sa faca tot posibilul sa fie alaturi de tine mereu. Succes!

| OldSoul a răspuns:

In loc sa-i spui multumesc ca te-a refuzat frumos si nu a acceptat o relatie doar pentru a-si bate joc de tine si in scurt timp sa te paraseasca ca mai apoi sa suferi tu te plangi ca nu vrea o relatie...

| C?c? a răspuns:

Ti-a spus clar ca nu vrea. Chiar daca te place, nu inseamna ca vrea neaparat si o relatie cu tine. Probabil pentru ca nu vrea sa sufere.
Tu ar trebui sa-l ignori.

| DanielDavid a răspuns:

Cati ani ai?

Daca ii spui unui tip ca-l iubesti si el raspunde cu nu, asta inseamna ca `ne placem reciproc`dispare.

Normal ca te ignora, tu nu ignori persoanele alea care vin la tine cu dulcegarii dar tie nu-ti place de ele? Gandeste-te la alt baiat.