| roksyk a întrebat:

I.Care calitati le admirati cel mai mult la un om?
II.Care defecte le detestati cel mai mult la un om?
III.Cum ar trebui sa arate Adam/Eva in mintea voastra, avand in vedere aspectele : 1.culoarea pielii 2.culoarea ochilor 3. culoarea parului'; argumentati!

7 răspunsuri:
| ramy_5584 a răspuns:

1.SINCERITATEA si respectul fata de pers din jur...in principiu
2. urasc mincinosii si nesimtiti care nu stiu sa se poarte in societate si care cred ca ei sunt cei mai tari...
3.niciodata nu m-am gandit la asta si nici nu-mi pot da o parere.numi pot imagina...

| hashe86 a răspuns:

Apreciez cel mai mult caracterul puternic
detest cel imi mult ipocrizia
adam si eva?! hmm, nu mi am pus pb niciodata, cred ca ar trebui sa fie destul de tipici cu niste caractere destulde comune majoritatii oamenilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Sinceritatea, pragmatismul
2. fatarnicia, prostia, nesimtirea

| yanny`s a răspuns:

1. Sinceritatea.
2. minciuna
3.nu m-am gandit niciodata la asta si nici nu ma gandesc...nu are importanta.

| 0r0o0xy0 a răspuns:

1.calitati hmm... modestia, sa fie sociabil, prietenos, de incredere, sincer,
2. minciuna, barfa, lasitatea, impresiile, figurile, fitele,
3.no comm... n-am idee

| Lorenyk a răspuns:

La un om admir sinceritatea, fidelitatea si simtul umorului. detest ipocrizia si vilenta.
aspectele fizice nu conteaza chiar asa mult pentru mine, dar o sa raspund totusi la cele 3 puncte:
1 alba
2 caprui (fura inima oricui) sau albastrii (un albastru infinit)
3 brunet (fiind vorba de un baiat), nu prea imi plac baietii blonzi
insa astea sunt doar asa, o idee, nu zic ca nu m-as putea indragosti de un baiat blond sau cu pielea neagra sau cu ochii verzi, de exemplu. iubirea nu tine de aceste 3 apecte, ci mai mult de cele mentionate mai sus la calitati si defecte

| Roxata a răspuns:

|-In primul rand sa aiba simtul umorului, mai apoi sincer.
||-Sa nu fie cu 2 feţe, mincinos, enervant, ipocrit, nesimtit.
|||-well.happy
1.crem
2.capui
3.saten deschis
Dc? Pentru ca asa arat eu`happy