| Gg8 a întrebat:

I s-a mai întâmplat cuiva ca atunci când se află în public si este privit de anumite persoane, sa aveți mâncărimi pe piele si la nivelul scalpului, ca niște înțepături si asta să se întâmple atunci când știi că esti văzut de aceștia sau s-ar putea sa fii văzut, pentru că știi că au o părere proastă despre tine? Sper sa înțeleagă cineva

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu mi s-a intamplat pare o forma de fobie sociala!
Mancarimile acelea sunt pe fond stres
Cele de la nivelul scalpului cred ca sunt de alta natura, adica intra in sfera dermatitei seboreice

| Violleta2022 a răspuns:

Purici sau paduchi?