| ValeriQa a întrebat:

Iata ce mi sa intimplat mie...am [ avut ] o prietena si eram [ cele mai bune prietene ] eu ii spuneam ei tot si intr-o zi ea m-a rugat sa ii pun poza ei la mine pe odno, iar eu am spus nu si de la asta noi ne-am certat foarte rau si peste 30 de minute ia mie imi scrie [ o sa iti fac multe padle si o sa iti para foarte rau pentru toata viata, crede-ma, asa o ciuda am pe tine de nu stiu ] si ea stie de cine mie imi place si ii scrie lui si imi spune [ eu amu vb cu el si o sa fac tot posibilu ca tu sa nu mai vb cu el si el sa nu iti scrie nimic, o sa te cert cu el foarte tare o sa fac tot posibilu ] Asta se mai numeste prietena? Ce sa fac cu ea? Sa mai vorbesc cu ea? Si inca vrea sa fim prietene din nou si sa uitam tot.Sa comunic cu ea? Ce sa fac? [ ea are asa un haracter ca ea cu toti e certata si are foarte multe probleme, pentru comportamentul ei ] sad nu stiu ce sa fac... sadsadsad

3 răspunsuri:
| AbyAndrei a răspuns:

Pai depinde de ceti cere sufletul daca o vrei prietena accepto da nu mai fi asa de apropiata de ea daca stii cum se comporta si se supara din nimic. Daca nu o vrei s-ar putea sa ti se intample ceva deoarece cum ai descriso tu pare cam razbunatoarewinking.

| AbyAndrei a răspuns:

Pai depinde de ceti cere sufletul daca o vrei prietena accepto da nu mai fi asa de apropiata de ea daca stii cum se comporta si se supara din nimic. Daca nu o vrei s-ar putea sa ti se intample ceva deoarece cum ai descriso tu pare cam razbunatoare.

| mika3la a răspuns:

Pai,am avut o prietena asemanatoare numai ca era si mai rea si mai mult ma strica si pe mine. Eu zis sa nu mai vb cu ea dupa toate cate ti-a zis, cum ar fi voi o sa fiti iar prietene si tu o sa-i spui iar secrete imp si la urmatoarea cearta o sa spuna la toata lumea acele secrete.Deci cel mai bine e sa nu o mai bagi in seama sunt atatea fete cu care te poti imprieteni si poti avea o prietenie stransa, ca doar nu se termina lumea la ea.