| Psihoyounger a întrebat:

Idealul de fata? (pentru baieti)

Răspuns Câştigător
| VladRO a răspuns:

O fata trebuie sa fie intelegatoare , glumeata , sa fie cu tine la bine si la rau , sa nu faca misto de tine , sa te ajute la nevoie ,sa fie cat de cat frumusica , nu conteaza chiar foarte foarte mult aspectul fizic , conteaza sa te simti bine in compania ei si sa fie serioasa atunci cand e nevoie ! Dupa parerea mea asta este idealul de fata ! Sanatate

22 răspunsuri:
| Psihoyounger explică:

@aNa, nu te injur, stai linistita! Daca nu gresesc, prin ce ai scris te-ai descris pe tine insturi, nu e asa?

Psihoyounger

| Psihoyounger explică:

@aNa, am vrut sa spun ca prin ce ai scris, intr-un fel te-ai autodescris. Si eu daca as descrie idealul meu de fata m-as autocaracteriza caci pana la urma toti sau aproape toti astept ca perechea ideala sa fie cineva ca noi, nu?

Psihoyounger

| inna a răspuns:

Criticule cunosc eu una asa vrei sa-ti fac lipeala?batting eyelashes

| anaid a răspuns:

Ma bag si eu ca na...deci asta e pe bune nu ma descriu pe mine sau ceva de genul... daca asi fi baiat idealul meu de fata ar fi:bruneta, ochi negrii...in jur de 1.70...in nici un caz 90-60-90 dar corpul ei sa fie pacut la vedere... putin fitoasa...cu simtul umorului...nu neaparat geniu dar totusi sa aiba ceva in cap...si cam atat:d

| ViVi a răspuns:

Eu nu sunt baiat dar te rog te rog sa raspun...laughing trebuie sa ma bag ca musca in otethee hee laughing

daca as fii baiat si ar trebuie sa spun cum mi-ar place o fata as spun asa: sa fie glumeata dar si serioasa in sensul sa nu se prosteasca laughing sa fie frumoasa logicwinking si sa fie prietenoasa laughing

stiu ca ai sa ma injuri dar vroiam sa spunwinking

| ViVi a răspuns:

@Psihoyounger nu mam caracterizat pe mine am zis doar cum mi-ar fi placut la o fata daca eram baiatwinking

| ViVi a răspuns:

Eu am fost prima fata care a intrat in grupul asta laughing
ce curajoasa sunt rolling on the floor laughing

| ViVi a răspuns:

@Psihoyounger ce ideea mea de fata nu e buna?hee hee

| night_crawler a răspuns:

Cred ca nu exista fata ideala si nici nu o sa fie vreuna in veci...sa ne gandim putin la eva... poate ca daca nu era ea...traiam vesnic...

| rey a răspuns:

Sincer... sa fie satena cu par drept si cam inalta... si slaba...
Eu visam sa fiu cu o blonda... prima iubita a fost blondă desi prietenii îmi spuneau FRATE NUUUUU!(aveau dreptate) am zis ca ei îmi sunt inferiori din punct de vedere psihologic, dar am mai avansat, am înţeles că încărcătura lor genetică, temperamentul care este preponderent înăscut, este coleric şi de aia se spune că sunt... cur. e.
Cele cu peărul creţ am observat că se cam aseamănă cu blondele, şatenele sunt cam greu de...,, agăţat''...
Deşi îmi place să fiu solitar, cred că şatenele sunt cele mai superbe, şi sunt greu de fraierit... genetic, cunosc multe care au temperament sangvitic sau chiar melancolic, cunosc doar introvertite, deşi femeia este o specie diferită ele cred că sunt alegerea câştigătoare, desigur la orice regulă există şi excepţie.

A şi să nu fie ca mine, să nu fie Rockeriţă, căci de ele te love struck şi pleacă foarte tuşor---

| ATB a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat. Fata ideala si-o formeaza fiecare dupa gusturile lui. E bine ca pe cea care o iubesti si te iubeste sa o consideri ideala pentru ca asa trebuie sa fietongue.

| dada a răspuns:

Gusturile nu se discuta

sunt fata... merge? laughing

| sTeFaN. a răspuns:

Mica, grasa si laptoasalaughing

| VladRO a răspuns:

O fata trebuie sa fie intelegatoare, glumeata, sa fie cu tine la bine si la rau, sa nu faca misto de tine, sa te ajute la nevoie, sa fie cat de cat frumusica, nu conteaza chiar foarte foarte mult aspectul fizic, conteaza sa te simti bine in compania ei si sa fie serioasa atunci cand e nevoie! Dupa parerea mea asta este idealul de fata! Sanatate

| yourfriend_1956 a răspuns:

Eu cred ca in primul rand conteaza ca o fata sa aiba ceva la mansarda
apoi sa arate cat dacat...acceptabil
sa fie amuzanta
sa nu fie orgolioasa sau suparacioasa
si sa fie iubitoare

| teodora_3281 a răspuns:

Rey, ce ai spus tu e foarte interesant...nu ca as fi eu satena.inalta si slabuta... dar e adevarat.majoritatea satenelor sunt mai greu de cucerithappy. Parerea mea este ca atunci cand o fata se obtine mai greu.relatia nu mai este una oarecare.are un farmec anume. O fata ar trebui sa fie sincera. fara fite, naturala, sa nu fie exagerat de vorbareata sau cicalitoare.Nu conteaza neaparat aspectul fizic pentru ca pana la urma.fiecare e sortit sa fie cu cinevahappy. Pa pa!

| adika a răspuns:

Astept intrebarea cu idealul de baiat..........sunt fata, deh happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mica, grasa si bondoacalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După cum spune și o melodie de la niște paraziți: "Idealul meu în viață e femeia cu mustață".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata snur. fara tate fara cur... poate si cu mustata>? laughing a si devreme acasa sa nu uitam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grasa, laptoasa si devreme acasa.doar stii ca alegem, ne casatorim si dupa aia ...gaina vecinului ni se pare curca.santem falsi, prefacuti.

| suparatul09 a răspuns:

Fiecare cu gusturile sale