| mulinobianco a întrebat:

"Idealul tau de baiat? (culoarea ochilor si parul). : ))) " cum sa raspund mai bine la aceasta intrebare?

7 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Pai spuneti pur si simplu parea, exact cum au facut si ceilalti utilizatori TPU. Depinde numai de preferintele tale. De exemplu mie imi plac baietii cu ochii albastri si par bruet sau saten.

| Bubbles a răspuns:

Parul brunet sau blond si ochi albastrii... :X:X:X

| mulinobianco explică:

Ms mult, am raspuns deacum altfel, pur sis implu nu vroiam sa scriu asa " brunet. ochi verzi ". am scris intr-un fel ca nu conteaza doar aspectul, ci si ce prezinta personalitatea. oricum mersi

| Name2 a răspuns:

O chii albastri si parul brunet sau blond.Asa imi plac mie baietii.

| Deni7 a răspuns:

Sa fie brunet sau saten si sa aiba ochii caprui :X

| Elena_4068 a răspuns:

Parul brunet si ochi caprui.

| madalynaaa a răspuns:

WooW... Ochi albasti si parul blond...ador