| Macsiim a întrebat:

Ideei de decorare a camerei asa PSii roz in fund ii mobila in dreapta i fereastraa si in stanga ii patu meu si langa el catre usa am o masuta nu stiu ce sa-i mai fac am umplut-o de postere nnu toatalaughing, imi place da mai datii ideiihappy chestii noi ce sa pot face eu Fundăălove struck

2 răspunsuri:
| CSID a răspuns:

La ikea se gaseste un fel de fotoliu care se suspenda de tavan si e supercool, ca te poti roti in el sau chiar sa te legeni, daca nu, un fotoliu clasic (intre pat si mobila) oricum mai umple camera si e comod cand citest; poti sa ii pui perne colorate diverse, daca e mare camera, poti aseza transversal o canapea de doua locuri care sa separe spatiile

| IseeDeadpeople a răspuns:

Poti sa agati chestii de tavan(bati un cui in tavan aproape de tot si legi de el cu o ata), poti picta peretii(sau daca nu te pricepi poti face pete de culoaresau linii), sau poti sa iti pui niste perdele noi foarte dragute, (dar ideea ca totul sa fie in culori vii asa camera arata mult mai luminoasa si mai placuta la vedere) sper ca te-am ajutat! Funda?