| anonim_4396 a întrebat:

Idei de activitati ce le-as putea face vara asta, avand in vedere ca stau in cartier cu inca 5 copii din care 4 sunt dependenti de pc si nu ies si unul pleaca pana in august.ce sa fac? in afara de pc sau citit, precizez ca am un frate mai mare..idei?

Răspuns Câştigător
| dianacuza a răspuns:

Pai ai putea sa practici diferite activitati sportive cum ar fi fotbal, handbal, ai putea sa te inscri la cercetasi, sa mergi in taberi si in excursi.Vara e lunga, profita de ea.Canta,distreaza-te,daca ai un frate mai mare stai cu el, cunoaste-i prietenii.

1 răspuns:
| Memecy a răspuns:

Tom si jerry