| anonim_4396 a întrebat:

Idei de cadou de Craciun pentru o profesoara de engleza super de treaba? (e diriga ) am pus bani, 3 copii din clasa si am 100 de lei.Ce as putea sa-i iau? Nu vreau carti, lantisoare sau chestii de genu'..nu poarta argint si de aur n-avem bani

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un album foto in care sa puneti poze cu voi si profa resp sau o rama foto, o esarfa, o geanta-te uiti cam la ce poarta, o vaza mai deosebita, mergi la un magazin special de cadouri (nu neaparat handmade), gasesti tu ceva

| patry01 a răspuns:

Hei,poti sa ii dai ceva facut de tine sau sa-i cumperi o esarfa, un buchet de flori si un set de creme, sau un parfum

| July88 a răspuns:

Daca e super de treaba mergi la casa retro....si o sa gasesti acolo toate chestile de craft...ca sa zic asa