| otiliutzika a întrebat:

Ideii de mesaje pentru prieteni...Adica din alea care se trimit mai departe(pe telefon)...

Răspuns Câştigător
| marioneta1991 a răspuns:

Draga Otilia esti prima pe ziua de azi care a ales actegoria corecta, deci bravo! te ajut cu placere si mie imi place sa dau mesaje din astea.de ex>prietenia e un crin ce isi desface petalele lin.sau ce simti pentru mine? 1 ma iubesti, 2 ma urasti, 3 vrei o noapte cu mine, 4 ma adori, 5 vrei sa te las in pace, 6 ma saruti.