| dragos78 a întrebat:

Ieri am aflat ca persoana de care imi place are un prieten si ca ea crede ca sunt disperat dupa ia.Dar eu stateam cu prieten la masa si discutam a zis si ca o sa il cheme pe prietenul sau am numerul iei! Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa-ti vezi de treaba ta.Clar nu mai ai nicio sansa la ea.

| RainmakerX a răspuns:

Nu am inteles un lucru, prietenul tau o sa-l cheme pe iubitul acelei fete ca sa discutati sau fata aceea o sa-si cheme iubitul ca sa te invete minte ca sa nu mai fi "obsedat" dupa ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să pui mâna pe o carte.