| Maria_Agape_1982 a întrebat:

Ieri am fost la o petrecere anticipata de valentines day cu parintii fratii si niste rude.
(Eu nu am prieten) Iar restaurantul la care am fost apartinea parintilor unui fost coleg de scoala. Imi placuse mult de el. Dar asta in clasa a treia, deci practic nu e nimic in neregula cu faptul ca si el stia si ma placea si el. In clasa a treia.
In fine, la inceput, cand am auzit ca e in restaurant, nu am vrut sa il vad, insa parintii lui m-au surprins dansand cu o prietena de varsta mea si m-au condus la el...
Era chiar mai frumos ca inainte, dar auzisem lucruri groaznice deapre el( ca injura...) si am zis ca mai bine nu.
Dupa cateva ore de vorbit, de jucat adevar si provocare si de stat pe telefon, mi-a spus ca pe langa respectivul local era o pisica, asa ca l-am rugat sa mi-o aduca, sa o vad...
A ezitat. Insa dupa cateva alte rugaminte, eu si prietena mea l-am convins. Am stat toti trei, am intrat in biroul administratorului si ne-am jucat cu pisica...
Nu a trecut mult si fostul coleg mi-a facut semn ca el pleaca din camera si am putut citi pe buzele lui "haide, vii?"
Asa ca am plecat si eu din camera. Am stat 5 minute singuri pe o canapea si am ras impreuna, dupa care a iesit si prietena mea din birou. Baiatul i-a spus doar" vezi, s-a oprit ploaia, poti iesi afara acum!"
Iar ea i-a raspuns" lasa, nu te las sa o pupi"
Ar trebui sa il consider... Interesat?
Chiar voia un sarut?
Adica recunosc ca da, a inceput sa-mi placa de el... Si locuim foarte aproape... Il cunosc foarte foarte bine..Credeti ca ar merge o relatie?
Dau funda! Si va spun di-nainte ca nu am facebook, deci nu putem comunica, si nici numarul lui de telefon...

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Ce lucru groaznic... injura... T_T

Unii oameni chiar merita sa fie injurati, tine minte asta!

Atata timp cat se comporta frumos cu tine, mai conteaza cum ii trateaza pe ceilalti?

Si da, probabil ca nu ar fi zis nu la faza cu sarutul.

Succes!

| Staind a răspuns:

Ce lucru groaznic, injura...

| Maria_Agape_1982 explică:

Imi poti spune tu mie ca a injura este un lucru frumos, reprezentand un semn de buna educatie si buna purtare? Nu prea cred.