| Lucia_5229 a întrebat:

Ieri am primit n cadou de ziua indragostitilor de la un prieten. prieten numa nu iubit dar lui ii place de mine.

cand am ieist din baie o venit iubitu meu la mine sa ma mai salute ca el o mai stat ca mai avea ore. si o venit si ceva colege de a lui si o zis ca nu stiu cine din cls a 7B mi-a trimis un bilet ca ma place.

ele au vazut punga cu cadoul de la prietenul ala si o intrebat de unde, de la cine, daca ii de la Ovidiu(iubitul meu ) eu am zis ca nu ...si au mai tot intrebat si nu stiu ce.

Ovidiu dupa vreo 2 minute dupa ce o vazut cadoul sau cum ma tot intrebau alea o plecat, fara sa ma salute sau sa ma pupe. dupa aia am vb cu un coleg de a lui cu care ma inteleg ff bine(cu el nu pot vb ca ii pedepsit)si mi-a zis ca era suparat si ca o sa il bate pe ala din 7B el crezeand ca ala mi-a trimis...

voi ce ziceti ii suparat pe mine?

voi ce ati face daca prietena voastra ar face asa?

FUNDA! si daca ai chef de glum enu lasa comentariu

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca i s-ar intampla chestia asta iubitei mele sa zicem, mas interesa prima data de la cine a primit cadoul i-as spune individului care ii place de fata ca el nu e cine stie ce sa se bage in relatie poate se ajunge si la o bataie apoi as vb cu prietena clar treburile. Ias da papucii daca accepta cadou de la alt baiat nu e ceva normal daca ar fi de la un var sau neam bine dar de la un necunoscut nu.

| Stefan90 a răspuns:

Normallaughing Suna-l si explica-i care este treaba pentru ca poti sa il pierzi si pe Ovidiu si prietenul tau din 7b o sa ia bataiewinking spune-i ca el doar te place nu ca e si cu tine. Succeswinking

| Rosemarie a răspuns:

Pai.eu nu stiu ce as face in locul tau, dar stiu ce as face in locul lui. In primul rand nu m-as supara pe tine pentru ca nu tu esti vinovata, iar apoi nu as baga in seama asta, as sta putin bosumflat, cei drept, dar m-am gandi ca sunt norocos din moment ce am o iubita pe care o plac altii. Asta as face daca as fi baiat si as fi in locul lui

...Acum.tu incearca sa ii explici si lui asta si sa ii spui ceva de genul "Hei, nu e vina mea si plus de asta tie daca ti-ar trimite o fata biletele anonime de amor as fi mandra ca esti al meu". poate ar intelege