| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am vazut filmul The Uninvited si mi-a placut la nebunie. Ador filmele psihologice/de groaza cu un final la care chiar nu te astepti. Imi puteti spune filme de acest gen? Mercy tuturor :*

2 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu l-am văzut de 2 ori. A doua oară ştiam cum se termină şi urmăream atentă scenele să văd cât de bine sunt făcute. Sunt foarte bine făcute.
Mi-e mi-au mai placut: Requiem for a dream, Fight Club, Powder Blue, Taken, The boy in the stripped pyjamas.

| ioana181 a răspuns:

Si mie mi-a placut mult filmul, mai ales ca la sfarsit m-a lasat cu gura cascata big grin. Asemanatoare sunt: All the boys love mandy lane, el orfanato, dead snow. Dead snow trebuie neaparat sa-l vezi. E foarte bun.