| ralucaralu a întrebat:

Ieri, la balul bobocilor nu le-a fost permisa intrarea in club a celor sub 17 ani. Mi se pare foarte ciudat, pentru ca si pe biletele de bal scria despre continuare. In plus, acest bal este pentru boboci, nu? E normal ca bobocii sa nu aibe voie sa intre?

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu este normal straight face ce tampenie.

| Lora a răspuns:

Odata ce aveati bilet nu e corect

| anaid a răspuns:

Ciudat...cum frate sa faci un bal pentru boboci si tocmai bobocii sa nu aiba voie sa intre?laughing si voi ce ati facut? Ati plecat acasa asa... pur si simplu?laughing

| Lucix a răspuns:

Tocmai bobocii trebuia sa fie miezu acolohappy. Dar nu mi se pare corect, adica daca nu am 17 ani nu am voie sa ma distrezstraight face, plus ca am luat si bilet.Ehh traim in Romania.oh go on

| deviant18 a răspuns:

Lol. naspastraight face eu m'as fi dus la directa si as fi facut scandal. plus as fi cerut banii inapoi pe bilet daca nu se rezolva nimicbig grin [d'asta nu'mi plac mie balurilelaughing]

| bembema a răspuns:

Nu nu e normalstraight face