| Innovation a întrebat:

Ieri la scoala am dat lucrare de control la tehnologie si am susotit putin cu colega de banca, ea m-a intrebat prima ceva si mi-a scris pe radiera, apoi, dupa ceva timp am gasit raspunsul la intrebarea ei dar mai intai am intrebat-o eu ceva, si apoi as fi vrut sa-i dau raspunsul la intrebarea ei.Doamna profesoara ne-a auzit sau ne-a vazut si ne-a scazut un punct din nota, norocul nostru ca atunci cand am vazut ca se ridica de la catedra am crezut ca ne da 1. Mama acestei fete e cam bagacioasa si fisa cu care am vorbit eu ii spune tot. Daca imi zice ceva ma-sa ce scuza as putea gasi avand in vedere ca vroiam sa ii dau si raspunsul la prima ei intrebare? Mentionez ca m-am invatat minte si data viitoare voi sta pe picioarele mele.Problema mai e ca ea imi daduse si raspuns gresit.

2 răspunsuri:
| DeeDeeDyana a răspuns:

Hey, pana la urma e vina ei, nu? Ca ea tea intrebat prima si apoi dc sa i-a ea nota mai mare, nu? Fiecare pentru el. Daca iti spune ceva fi si u mai tare-n gura ca doar nu tea crescut ea, nu? Si data viitoare fi al dracului.

| hunterpainting a răspuns:

Nici o scuza. Sa zica merci ca ai vrut s-o ajuti.