| deealove a întrebat:

Ieri o prietena m-a sarutat pe gura de mai multe ori...este...pe invers?

Răspuns Câştigător
| Funny a răspuns:

Depinde in ce imprejurari a facut-o! Daca era intr-un grup de persoane, a facut asta numai pentu amuzament si a da dovada de o persoana fara limite, care poate face orice! Dar daca nu a avut nimic de comentat dupa aceste incidente, e clar : KILL HER! (glumeam happy

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BlackMan a răspuns:

Da ar fi o idee dar inseamna ca si tie ti-a placut de te-ai sarutat cu ea
eu una nu-i permiteam nici unui baiat daramite unei fete...

| Munchkin a răspuns:

Dacă aş fi în locul tău, eu m-aş întreba dacă EU SUNT PE INVERS, din moment ce am acceptat. straight face

| theodoraafi a răspuns:

Poate este pe invers sau poate pur si simplu a vrut sa experimenteze si alcevatongue

| Silvia a răspuns:

Depinde daca a fost sarut cu limba sau un simplu pupic [sau mai multi pupiciD]. Sarutul cu limba intre doua fete e ciudat ...asta ar da de ganditthinking dar pupicul nu e cine stie ce. Daca e prietena ta cea mai buna, cred ca nu e mare lucru. Dar ar fi bine sa nu se mai repete, nu de alta dar vor iesii discutii...

| Mihaela_2782 a răspuns:

Un sarut intre doua fete nu e mare lucru. Daca v-ati sarutat asta nu inseamna ca sunteti pe invers. Intrebarea e ce ati simtit in timpul sarutului... daca ti-a placut inseamna ca esti lesbiana sau bisexuala... O poti intreba si pe prietena ta ce a simtit.

Daca te-ai simtit bine asta e. Nu e sfarsitul lumii.winking Pur si simplu exista persoane atrase de alte persoane de acelasi sex.

Răspuns utilizator avertizat
| unavailiable93 a răspuns:

Cineva zicea ca sarutul cu limba intre doua fete este ciudat, a da, era o fata laughing. Din punctul de vedere al unui barbat laughing este destul de hot. Nu cred ca e pe invers din moment ce a fost doar un sarut thinking Dar ar trebui sa vorbesti cu ea si sa o iei pe ocolite. Incearca sa te pui in situatie si sa te gandesti cum ai reactiona. Nu cred ca vrei sa se supere pe tine. Ia-o pe alocuri, vorbitzi despre baieti, sa vezi ce zice despre ei, incearca sa ii spui de exemplu ce fain a fost unu dintre baietii de la scoala. Si o sa iti dai seama dupa reactia ei. Apoi adu cumva discutia la sarut, cere-i parerea despre cum saruti laughing, spune-i ca saruta bine, stiu eu si incearca sa o faci sa se relaxeze cand vorbeste cu tine despre asa ceva. In momentul in care o sa vezi ca e chill si cand o sa ii inspiri incredere, pun pariu ca poti sa o intrebi si despre lucrurile de genul asta, daca e pe invers sau stiu eu, daca e bi sau straight. Sper sa iti foloseasca la ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehh` poate s`a prostit...sau te-a sarutat in adevaratu` sens al cuvantului?smug

| snowman a răspuns:

Sunt fete de la mine de la scoala ca se saruta in tip(salutare, multumeste...) pe toate nu stiu ca nu-s fata dar voi abia v-ati vazut?
sau ai ajutat-o? daca nici una din asta ascultal pe darind

| shineofblood a răspuns:

Hm... si tu ai stat? Nu ai intrebat-o ce a apucat-o? Poarta o conversatie cu ea si intreab-o de ce te-a sarutat pe gura!