| popmirgea87 a întrebat:

Ieri seara pe la ora 6 am fost la niste prieteni la petrecere, fete, baieti, muzica, mancare, femei bunee etc

Pe la ora 11-12 nu stiu exact toate fetele si 2 baieti s-au imbatat rau de tot! Si Eu bausem, eram si eu beat dar eram constient de tot(cand beau beau cu masura, adica sa stiu de mine) m-am intins in pat, o fata de 17 ani se tot uita la mine, era bauta rau de tot si ea laughing) a venit in pat si s-a pus langa mine, si-a pus piciorul pe picioarele mele... si m-a luat la intrebari. era buna rau de tot. Din vorba in vorba m-a intrebat daca am mai facut sex, (i-am spus ca nu, eu 17 ani ani, ea 17) apoi m-a sarutat din senin pe gura (Va rog sa ma credeti ) Eu nu am evitat si am sarutat-o si eu(sunt expert in sarutatbig grin) A inceput sa puna mana pe mine, pe sub tricou si pe burta,(mai jos) imediat ce am simtit ca vrea sa imi bage mana la (Mr. Penis) i-am mutat mana imediat. M-a intrebat daca nu am chef i-am spus ca am dar nu in conditiile astea(nu aveam prezervativ si nu aveam unde sa facem sex ( in camere era plin de baieti si fete si acolo unde stateam eu ne putea prinde oricand cineva) A insistat, Eu am tinut intruna pe nu si nu pentru ca nu voiam sa fac atunci pe moment(nee fraier adica, bausem si am refuzat ca un prost. Fata era o bunaciune :X:X)

Pe la 3 am plecat acasa si ea a asteptat sa plec ca sa poata sa plece odata cu mine. M-a oprit si m-a sarutat pe gura, din nou nu am evitat(Pt ca imi place sa sarut fetebig grin ) Mi-a spus pa.

A 2-a zii am vb cu ea pe facebook si am intrebat-o daca i-a placut la petrecere, mi-a raspuns ca da doar ca regreta ca am refuzat.o( sunt baiat frumos asabig grin bine facut cam toate fetele incearca sa-mi dea tarcoalebig grin)

E bine ce am facut? Trebuia sa o ***

(mie nu.mi pare rau ca nu am f***** o sa vin si ocazia aia in care sa o fac big grin)

Trebuia sa profit de ocazie?

dupa cum am spus nu aveam prezervativ si fiind prima oara cand o fac nu stiu ce s.o fi putut intampla

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

A fost si un caz acum o luna, una moarta de beata s-a culcat cu cativa baieti, apoi a 2 a zi a spus ca a fost violata.
Nu zic sa nu o faci dar cand sunteti beti evitati, faceti cand sunteti fresh, treji, cand esti beat nu ai control total, poate faci un nepotel parintilor, poate zice aia ca ai violat-o, deci la petreceri betive evita fazele de genu laughing

| mariusflorin90 a răspuns:

Salut! puteai sa o ''rezolvi'' daca aveai acea''retinere'' in acel moment. dar daca faceti macar sa va protejati sau s-aveti grija cand faceti ceva ca sa nu cumva sa ramana insarcinata dup'aia :-D
nu-ti da drumul in ea daca faci fara prezervativ si totodata daca tot vrei sa faci sex cu ea n-o parasi, continuati-va relatia fiindca nu-i chiar prea bine s-o f***i si s-o lasi asaa, mai bine s-aveti o relaie serioasa daca tot vezi ca-i moarta dupa tine. cam asta ar fi tot, tine si pastreaza legatura cu ea, accept-o si n-o sa regreti, crede-ma ce spun...nu fi fraier si sa ai o relatie in care sa va mearga si sa va tina! spune-i si tu ca erai prea beat ca n-ai putut sa faci sex cu ea ca sa nu creada altceva si gata...vezi ce faci totusi!