| eLLuTzZaLAVpHoEnIx a întrebat:

Il iubesc.Cateodata ne certam, si in mare parte din cauza mea cu toate ca nu fac chestii rele.Nu insel sau chestii de genul. Vreau sa ii arat cat de mult il iubesc. Dar vreau ceva serios si practic, tinand cont ca noi avem o relatie bazata pe tot si e o relatie in care suntem implicati atat suflet cat si trup(va dati seama la ce ma refertongue happy Astept raspunsuri! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| miranda a răspuns:

Buna!
Pentru inceput, chiar daca ti-e uneori greu, cand va certati incearca sa eviti sa nu pui paie pe foc. Si fii foarte dragastoasa cu el, pupa-l mutl, spune-i ca-l iubesti, roaga-l sa-ri povesteasca ce-a mai facut si asculta-l chiar daca uneori nu e asa interesant. Fii foarte afectiva si incearca cat poti tu de mult sa eviti certurile. Sper ca te-am ajutat.
Pa :*

2 răspunsuri:
| mynodorika a răspuns:

Poi nu trebuie sa ii arati ca il iubesti... atat timp cat el stie ca il iubesti de accea si sta cu tine...si poti sa ii arati ca il iubesti prin cate faci pentru el si cum vb cu el sa fii apropiata de el si sa ii spui orce sa ii ceri de ex. o parere daca u vrei sa faci ceva il intrebi daca e bine sau nu

| eLLuTzZaLAVpHoEnIx explică:

Multumesc mult de raspunsuri amandurora:*