| lesea14 a întrebat:

Il iubesc dar nu stiu cum sa-i zic... voi ce-mi recomandati?(fundita)

Răspuns Câştigător
| theprettyreckeless a răspuns:

Am fost si eu in situatia ta. aiurea zi, incercam sa ii zic.da mai tare ma balbaiam.
pai, in primul rand, asigura-te ca tine si el la tine, nu? doar nu vrei sa suferi daca te vei confesa :\.
pai, ia-l deoparte, doar nu vrei sa o zici in aglomeratie, nu? spune-i ca vrei sa ii spui ceva si vrei parerea lui sau un raspuns. poate reusesti sa il privesti in ochi: uite, eu chiar te plac f mult si as vrea sa stiu daca si tu simti/crezi la fel.
in fine, nu stiu eu romantisme din astea, asta e parerea mea.
bafta!

2 răspunsuri:
| elll a răspuns:

Incearca sa ii spui in fatahappy. Depinde daca are sentimente fata de tine va fi foarte usor.Din cate vad esti o fire timida...asa ca incearca sa iti faci mult curaj sau sa stai o perioada langa persoana iubita. Sper ca ti-am fost de mare ajutorbig grin

fundita?; x

| lesea14 explică:

Capsuna:nu-i pentru mine eu una sunt o fire indrazneta dar prietena mea e ft timida...