| adydinamovistul10 a întrebat:

Il ultimul timp viata ma pune la incercaresad cu cin vroiau eu sa fiu e cu un alt baiat, fosta mea prietena e impreuna cu cel mai bun prieten al meu.ce credeti ca e de facut?

2 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Sa termini cu vaicareala, si sa iti vezi de viata. Ti-ai ratat sansa cu fata cu care vroiai sa fi, din simplu motiv ca nu ai abordato mai devreme. Fosta ta prietena a uitat de tine, si cel mai bun prieten a tau, nu are respect pentru tine din moment ce s-a cuplat cu fost ta prietena. Incheie orice tip de socializare cu cei doi, si mergi inainte, nu mai trai in trecut.

| alexutza071 a răspuns:

Poate e destinul...cu siguranta tie ti s-e pregateste ceva mai bun..trebuie sa ai putina rabdare.