| lavynika a întrebat:

Imi cer scuze daca a mai fost intrebarea:Imi apar 17 fundite, dar cand dau la punctaj imi apar 21 de raspunsuri castigatioare. Unde este greseala la funde sau la punctaj?

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie dar cu timpul s-a reglat si acum imi pre exact cate raspunsuri castigatoare am atatea fundite.
Greseala la funde, mai mult ca sigur. Stai linistita o sa revina la normalwinking

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Din câte mi s-a explicat mie e din cauză că unele întrebări au fost şterse. Fundele ţi se calculează ca punctaj dar nu apar deoarece nu poţi accesa întrebarea! Baftă!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pare ca s-au sters intrebarile la care raspunsurile tale au fost declarate castigatoare si atunci se sterg si raspunsurile, la fel am patit si eu. Totusi acestea raman la Punctaj. Numai bine.