| Emeraude a întrebat:

Imi cer scuze daca a mai fost postata intrebarea, insa cum se numeste melodia de la Nescafe, in care tipul acela aduna mai multe persoane si formeaza un fel de "inima" cu totii, bla bla? big grin Imi place foarte mult, imi da o stare de bine si as vrea sa nu astept reclama de fiecare data cand vreau s-o ascult laughing. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Noisettes-Never Forget You- http://www.youtube.com/watch?v=Ww_Ux5oP3CQ

1 răspuns:
| Gosh. a răspuns:

Noisettes - Never Forget You happy