| xDidi a întrebat:

Imi curge ceva alb din vagin. Am discutat cu sora mea si a zis ca asa le curge tuturor fetelor la varsta mea (12). Dar imi curge destul de mult. straight face Deci e adevarat ce a zis sora mea ? A mai zis si ca e un semn c-o sa-ti vina ciclul curand dar imi curge de acum un an si ceva si tot nu-mi vine...

Răspuns Câştigător
| Lovelyix a răspuns:

Stiu. Nu o sa iti vina. E ceva normal. Nu iti face griji

2 răspunsuri:
| asdfghjkll a răspuns:

Nu se întâmplă nimic, dacă chiar crezi că ceva nu e bine du-te la doctor.Dar, eu cred că nu ai de ce să-ți faci griji.

| sexsweetlove a răspuns:

Da asa este la aproape toate fetele le curge. Si ti se uda chiloteii?