| Ap_Gabriel_2001 a întrebat:

Imi dă si mie cineva o idee de un cadou de aniversarea de 4 luni?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O cutie de bomboane. Daca faci asta in fiecare luna ti se reduce bugetul considerabil.La fiecare an este cel mai bine.

| OnuOnulică a răspuns:

Pernă termică electrică mare http://perna-electrica.compari.ro/

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aniversarea vine de la "ani". An de 4 luni nu exista.
Daca 'aniversezi' fiecare luna, sa inteleg ca nu ai de gand sa stai prea mult in 'peisajul' asta, nu?
Ca altfel, ar fi greu sa sarbatoresti vreo 60 de ani de casnicie, din luna in luna. Ar veni 720 de "aniversari". + 60 de cadouri de craciun, 60 de ziua ei (asta daca nu va sarbatoriti si varsta lunar), 60 de ziua femeii, si eventual si de ziua de nume, inca 60. Daca are 2 sau chiar 3 zile de nume...
Lasa prostiile!

| Fatamuntilor a răspuns:

De ce ar trebui sa aniversati asfel de evenimente in fiecare luna?
Ii dai fetei un buchet de flori sau un plus, sau o cutie de bomboane de ciocolata sub forma de inimioara!

| Iridescent a răspuns:

Fii original, de ce vrei tu sa fii ca restul? Fetele sunt atrase de originalitate.Sa vada ca tu nu esti ca restul, nu esti ca oricine.Asa o sa te tina si minte.

| Ap_Gabriel_2001 explică:

Am 14 ani frate, cat crezi ca o sa dureze?