| (F) a întrebat:

Imi da si mie cineva o reteta pentru ingrasare?
dau funda pentru cea mai buna reteta

Răspuns Câştigător
| icegirl96 a răspuns:

Sfatul culinar

Va oferim cateva formule de plante care stimuleaza pofta de mancare, usureaza digestia si contribuie la o mai buna asimilare a alimentelor:
Infuzie preparata dintr-o lingura de amestec de platne intr-o cana de apa. Se beau 2-3 cani pe zi, intre mesele principale si urmatoarea combinatie de plante:
10 g tintaura
20 g pelin
10 g anghinare
30 g conuri de hamei
30 g papadie

Va mai recomandam si urmatoarea tinctura din care se iau 20 de picaturi in putina apa, cu o jumatate de ora inaintea, eselor principale:
20 g tinctura de gentiana
40 g tinctura de coji de portocale amare
20 g tinctura de scrotisoara
20 g tinctura de pelin

Retete ingrasare

Rtete de preparare shake Herbalife in programul de ingrasare.
Suplimenteaza alimentatia ta zilnica cu 3-4 shake, alternativa pentru un desert delicios

Dieta Herbalife pentru ingrasare presupune cresterea aportului de proteine prin adaugarea in mancarea obisnuita a unei pudre proteice si prin consumul unor delicioase deserturi compuse dintr-un Shake proteic.

In aceasta pagina vom prezenta cateva retete de shake pe care il veti servi in prograul de ingrasare ca un delicios destert:
Retete Shake Formula 1 Herbalife

Mint Chocholate Shake
2 linguri de Formula 1 (ciocolata)
250 mg de lapte semidegresat (lapte de soia)
putina menta
4-5 cuburi de gheata (optional)
Se mixeaza bine cu blenderul pana se face o spuma de un deget

Orange Light Shake
2 linguri de Formula 1 (vanilie)
1 portocala
125ml lapte degresat
3 cuburi de gheata (optional)

titlurile categoriei INGRASARE FARA GRASIME

Ingrasare fara grasime

Despre ingrasare

Cura de ingrasare

Consultatii pentru ingrasare

Dieta pentru crestere in greutate

Ingrasare cu Herbalife

Rezultate ingrasare cu Herbalife

Programe ingrasare

Produse pentru ingrasare

Cam atat am gasit :d! Sper ca te-am ajutat!hee hee

1 răspuns:
| deeutza02 a răspuns:

Si eu vreautonguetongue