| anonim_4396 a întrebat:

●Imi da`ti si mie ceva statusuri prin care sa ii spun cat il iubesc si cat ma bucur ca suntem impreuna? Fara linkul-ri, multumesc. Funda cele mai frumoase!♥●

Răspuns Câştigător
| Bby_3465 a răspuns:

Se spune că vremea e frumoasă atunci când în suflet e soare. Se spune că ploaia e mai rece când în suflet te doare. Se spune că vântul nu bate atunci când iubesti?! Dar când frunzele se mişcă, să ştii doar că TE IUBESC!

Dacă aş fi o pisicuţă aş iubi un motănel dar aşa sunt o fetiţă şi iubesc un baieţel…

E un pacat sa renunt cand e bine si e pacat sa renunt cand simti ca va fi si mai bine!

Daca as spune ca te plac, te-as minti, te iubesc cu toata persoana mea! ade:*

1 răspuns:
| LLO a răspuns:

Am sa stau mereu de paza, visul sa nu-ti fure nimeni si cu mangaieri tacute numai vantul sa ne-asculte. Fin sa-ti prind fata-ntre palme sa-ti sarut gurita dulce, iar in linistea din noapte roua ierbii sa ne ude. Sta-voi neclintit in mintea-ti si veghea-voi visul tau pan' ce fi-va ca sa fie trupul tau numai al meu!

Buzele mele aprinse de dor sa-ti stranga-n sarut suspinul fierbinte, inima-ti bate in piept mai cuminte, iar dragostea noastra potop de cuvinte, soapte fierbinti in noptile sfinte...

Obtin increderea si relaxarea. Dezvolt simtul discriminarii si al umilintei. Depasesc orice forma de limitare. "Te Ador!