| Lullly a întrebat:

Imi dati 5 exemple de corpuri din metal? si cinci din sticla(sa fie exemple mai originale nu sticla de la geam sau becul)

Răspuns Câştigător
| DragonFLoW a răspuns:

Wow obiecte din metal si sticla; ar fi o prostie sa-ti dau anumite exemple ca nu ar fi cum zici tu "originale" desi nu cred ca exista originalitate in alegerea unui obiect indiferent din metal sticla. Uita-te in jurul tau si incepe sa analizezi, cel putin in camera ta trebuie sa gasesti 10 abiecte de metal... sticla nu sunt asa sigur (monezile sunt din metal (sau aliaj) lentila de la camera ta foto de la telefon e din sticla (chiar daca nu e, zici si u ca e ) si multe alte chestii din sticla /metal ).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metale cuie suruburi saibe ac bani