| dumitirita a întrebat:

Imi dati idee cum s-o conving pe mama sa-mi dea voie sa-mi fac un sait de exemplu facebok! Va rog! Cine raspunde primul- al cincilea primeste funda!happy

Răspuns Câştigător
| Gabrielalili a răspuns:

Pai daca nu-ti da voie mama intreaba de tata. Daca nici ambii nu-ti dau voie spune-i ca faci orce pentru asta si levei da voie si lor sa intre pe contul tau.Asta am facut si eu si a mers!

5 răspunsuri:
| criss1212 a răspuns:

Pai spune-i ceva de genul ca ai crescut..ai nevoie de un site de socializare..ca esti singura di calasa care nu are ...si daca spune nu tu sa incepi sa plangi da sa nu te dai batuta si sa ii spui ceva de genu: mami pot te rog sa imi fac cont de...numai eu nu am si ma simt inferioara happy deci merit funda?

| Maomau a răspuns:

Poi roag-a frumos!
Dar atentie cu facebook-ul ca ce pui pe el nu se mai poate sterge, asa ca nu da nicio informatie reala despre tine, familia ta si mai ales nu uploada fotografii!

| MadRaven a răspuns:

Incearca sa ii explici ca esti destul de mare si destul de responsabila pentru a avea un cont de facebook.
Ii spui ca nu o sa dai accept necunoscutilor, k o sa vorbesti doar cu colegele de clasa, rude etc.
Daca nu te lasa ii spui k toti colegii tai au cont numai tu nu, si de asta rad de tine.
Daca niciasa nu merge, fa-ti unul fara sa stie :-)
Bafta:-)

| frunzana a răspuns:

Eu as rugaua pana sar plictisi si m-ar lasa
funda terog frumos

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,sa stii ca tu ar trebui sa ii spisi mame tale cat de responsabila ai fi, tu ar trebui sa ii spus ca nu e nimic rau sa vorbesti cu oamani...