| Justina a întrebat:

Imi dati si mie hi5 al lui selena gomez, dau fnda celui care raspune primul.

Răspuns Câştigător
| Bii26 a răspuns:

Bună
Să îţi zic ceva.
Oricât ai căuta, nu vei găsi adevăratul hi5 al Selenei.Pentru că sunt mii şi mii de utilizatori cu numele Selena.
Nu fă ca mine, adaugă-i pe toţi cei care au numele ăsta şi dupa aia nu vei mai avea nimic de făcut pe hi5 decât să ştergi ''Selenele false''. Selena nici nu cred că are hi5 din cauza fanilor ei obsedaţi care se dau drept ea.
Sper că nu te-am dezamăgit. Şi mie îmi părea rău la început, dar apoi mi-a trecut.
Pa, pa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu
sisulina_mica@yahoo.com