| Larysa2 a întrebat:

Imi dati si mie mesaje pentru cea mai buna prietena? Va rog... Mersi anticipat.:* :*

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Http://mesaje.sentimente.ro/prietenie

Id-ul meu: toxicc. drops, dacă mai ai nevoie de vreun sfat.

7 răspunsuri:
| milan9 a răspuns:

E nevoie ca acele cuvinte sa le exprimi tu pentru ca numai tu le poti da autenticitatea de care ele au nevoie. Asa e intre prieteni, acest lucru se simte. Va simti daac sunt sincere sau, daca sunt doar o frumoasa "preluare" artificiala... happy
Cred ca mai bine e sa fii sincera... Sa te exprimi prin cuvinte putine dar profunde... happy

| Larysa2 explică (pentru milan9):

Mersi pentru sfat!winking

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut.

Cred că greutatea mesajului depinde în primul rând de sinceritate cuvintelor ce îl formează, nu de o combinaţie artificială de cuvinte frumoase.

Eu aş aprecia din partea unui prieten cuvintele ce i-au izvorât din inimă, indiferent cât de modeste nu ar fi.

Cele bune!

| Astamica123 a răspuns:

Cata vreme avem amintiri, trecutul continua sa existe. Cata vreme avem speranta, viitorul ne asteapta. Cata vreme tu existi, merita sa traiesc prezentul.

Daca mi-ar spune ca exista un prieten mai bun pe lumea asta, nu i-as crede. Vreau sa stii ca apreciez foarte mult prietenia ta si sper sa pot sa fiu un prieten macar la fel de bun cum esti tu!
Funda?

| CookieMtfk a răspuns:

Daca e cea mai buna prietena a ta, nu ar trebui sa te gandesti tu singura la mesajele ce ar trebui sa i le scrii?winking

| Larysa2 explică (pentru CookieMtfk):

Pai ba da, dar voiam sa pun in plus, pe langa asta si un mesaj d'asta. :X