| alexutza_1725 a întrebat:

Imi dati si mie un site unde sa pot descarca sims? si un site unde pot sa ma inregistrez? plsss

Răspuns Câştigător
| Marian™® a răspuns:

Scrii pe google Download sims(1, 2, 3 etc) si daca il vrei pe 2 scrii asa pe goolgle: download sims 2 apoi dai pe Download The Sims 2 Free
si dai ma jos apoi si vezi ca este o sgeata cu portocaliu si scrie download si undee scrie Download from external server dai mai jos putin unde scrie cu portocaliu click here apoi gatqa l-ai downloadat. pentru sims 3: scrii pe google download sims 3 apoi dai pe The sims 3 - Download apoi dai mai jos putin si dai click unde scrie mare Download cu albastru si l-ai downloadat. pentru sims 1: http://dngteam.com/ fundita - pa-pa distractie placuta in joc!