| LuLu001 a întrebat:

Imi dati va rog frumos, o idee de cadou pentru un baiat, are ceva dacaa ii dauu o cutie cu ciocolata? Dauu Funda celui mai bun raspuns! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Mary1904 a răspuns:

Ciocolata este in mod normal un cadou pentru o fata. Dar si baietii o adora. Totusi, un cadou mai potrivit poti alege din urmatoarele: un ceas de mana, o bratara, un hanorac, un fular, o bluza, un set pentru ingrijire personala, un parfum etc. Depinde si ce reprezinta acel baiat pentru tine si de ce buget dispui. Succes.

| LuLu001 explică (pentru Mary1904):

Multumesc frumos. :*

| Mary1904 a răspuns (pentru LuLu001):

Cu placere. :*

| LuLu001 explică (pentru Mary1904):

Pana la urma i-am luat un ceaas de mana frumos, iti multumesc pentru idei :*

| Mary1904 a răspuns (pentru LuLu001):

I-a placut? smug :* Cu mare placere.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai bine un parfum decat ciocolata

| LuLu001 explică (pentru mona):

Nu-mi ajunge bugetul laughing. :*