| SilviaGirl a întrebat:

Îmi dati va rog idei pentru id de mess...pls? numele meu e silvia

Răspuns Câştigător
| Laurretta a răspuns:

Silvetta_4eveer

2 răspunsuri:
| Eva9610 a răspuns:

Silvia_girl

| Donzie a răspuns:

Buna Silvia! eu zic ca cel mai bine e sa-ti faci un id gandindu-te ca el iti va servi ca adresa de mass cativa ani de acum incolo...doar n-o sa te apuci acum sa-ti schimbi id-ul in fiecare saptamana. Parerea mea e ca potrivit ar fi sa alegi un id care sa contina numele si prenumele tau fara alte adaugari, asa o sa-l poti folosi atat pentru treburile de la scoala/servici, cat si pentru timp liber. Sper ca ti-am fost de ajutor...