| NUUSTIU a întrebat:

Imi dati va rog intrebari gen : "in ce an s-a reunit tara romaneasca cu moldova si cu 3 variante dar sa fie despre romania.va rog mult am nevoie... funda

4 răspunsuri:
| Christina a răspuns:

Cat de greu poate sa fie? Pui o intrebare ( daca deschizi cartea vei stii despre ce e vorba ) si pui 3 raspunsuri, raspunsul corect si 2 gresite straight face

| Katerine a răspuns:

Pai de ce nu ai deschide cartea sa citesti...

| raresica a răspuns:

Ma oameni buni, cum a inceput scoala toti va faceti temele pe TPU? 1= invata sa scrii. 2=invata pentru a putea sa iti faci temele 3= nu mai incerca sa intrebi pe TPU. 4 = cei care citesc acest comentariu, va rog sa nu mai postati astfel de intrebari, sau sa raspundeti la ele.