| Ionika1123 a întrebat:

Imi dati, va rog, niste nume tari cu litere de-astea Ï, ß, õ, etc?

1 răspuns:
| đɾεαmεɾ a răspuns:

♥♂►☺♥ßå®ßïë ßruneTe ♥♂►☺♥
•Pïtï¢å lµï•
●‹İ↔ςaη↔ςhaηġε↔†ħĕ↔ωŏřſđ›●
→ĵĺ‗įΰbεŝċ‗ßhåååå←
ќίѕѕ—мў—аѕѕ—ЬёίЬў
ριтιqaa :χ
ςє тє нσℓвєzι вa ρє нι5`υ мєυ
→ღღfatha lu' tathaaבღღ←
→°●º° amm o fiCaa pLoastaa`→°●º°
→║piticaa' Facє Tяafιc Dє Idєιι Băă║•⊥•←
pitica☻ Maxim am spus →...
●¢ë d®õg ¢¥üÐåt §ûñt ®o§ åLbå§t®ü fë®më¢àt●
asтa mιca
● Extra Acidϟ aşa сă own
×SupradozaDeVise×
° A†Raç†iê dIncøLØ de mØrmaN†° °
väςå ŀŭ мǻмi ßăăă ƒŗäiєяë
╳Pa¢т ¢υ Dιaνσℓιтa╳
Miss♥EcstasY
BaloOnasHe`de`sApUn
° A†Raç†iê ÐIncøLØ de PaRaÐyS°
←♥тaкє мє нιgн ∙♥
•ცυცυՐυઽค • → nﻉỜffι¢ιaℓ hï5 p∂gε
º•°→ßεßٱ†są←º•° Lu º•°→ ßεßٱ†su←º•°
ℓućįouś•Aćtįvέ●βέiiiβiii♥« ™
ღ a§Τa mﻵca ஐ
Þrint£sa lü ßεïßïïï; x
─►ع♥Pink obsession ♥ xD◄─┘
∙♥εvěry†hing will ςнąпgě∙♥
√ŗεąų ◕√ąŗą ◕ƈσąε`Sოﺁℓε ƒօг ოεε
»fε†¡ŧžά ŗạŝfά†žά†ά«
♥»śůηηŷ↔d∂ỳś«♥
└>ℓσvε įŚ †ħĕ άňŝωёŕ♥ мạģįć Вūŧŧẹŗƒℓý ♥
♥ I am тнe яeasoи of yoυя sмile ♥
♥ςμЂίά♥ςμ♥νίšέ♥
ιиѕιde yøur hє∂Яt
•SϋffℓεΤ•Đε•Cσρίℓ•
ρЯíи¢ėšš Døℓℓ
→ĵĺ‗įΰbεŝċ‗ßhåååå←
İ•♥•ỳοΰ
đОūă♦ρūŋċŧę♦iĊŝ ♥
Üŋ ʼnīωёňį ćėļèβЯũ
»fε†¡ŧžά\ mumusikά«
Dά®ς ρЯíи¢ėš
þί†ίк ςά®ε s†ίε
Ďεđđέ Ďยđđεჯ๑•ิ.•ั๑
♥Al¡c¡a♥╳D
☠ PყXყe♔♡мίCøтSa ℓü CяØкøÐίℓü
мίCøтSa ℓü PℓaCίήтίCa
PყXყe☺says☺Taci☺Ŧrεεd○m
●¥øü 'яє мч όьŝєŝŝľόή ●βέiiiβiii♥
вaявι∂υккa ツ тє ƒa¢є ∂0aя ∂ιη ¢υνιηηтє °♡°
у0υυυ ツ мaккє му ° ѕмιℓℓє ♡
ѕє¢¢ѕιιι ° gιяℓℓ
→♥Сђσ¢σℓa†з Ġίяℓ♥←
→♥ßąßiii♥←
‹—•(Hußßą ßußßą)•—›
●๋•Uη ¢Oριℓ ¢u tOtuℓ š¢hιmβat ●๋•
•▓▓▓ ίωİ ღღ LίρŝεS†έ ღღ ¢İŋεvά ▓▓▓•
׃ჯ rãsfãτzaτa lu τaτa ׃ჯ
ﻻஐ ٥ﻻ ﻉ√٥ﺎ u ஐﻻﻻ
°•♀ღº°♥Prﻵncέ§§ ღº♀°•ƒaяaa ηυмєє вωa

∂єℓι¢ιу кι∂∂a aѕтнa вωa

WaNnA ToUcH ThE SkY BwA

ριηку ¢σριℓaaa

ςคภtค lคђ ครltค ๓ครค ๒гєєє

кι∂∂υ aησямaℓ

ριχχу нєaят

ℓσѕт ιη ρυƒƒυℓєтzι вωa

ƒaтa ℓυ тaтa

ℓσℓℓуρσρ ¢aη∂у

aℓв ѕнι ηєgяυ

кι∂∂a яσz к ρι¢aтzєℓє νeяzι

ρι¢к ѕнι ρσ¢к▀▄▀ﻻ ﻉ√٥ღ βl○ηĐ∂ ∂i∂ c∂re i-ai ∂uzit de nume βăăă xD♥ღ

C○c○lin○ ∈ste gangsteℜ

~Vad sunete Aud culori~

ﻻ ﻉ√٥ﺎ L-am **** pe Cocolino băăă xD♥ღ

▀▄▀▄Mere verzi cu puncte gri▀▄▀▄

→♥← Sexxy angel→♥←

§µ£l3†zêl råñï†h ™

√ÿяµ§ε

弗拉德 tyg3r styl3 曾经

‹з Interzis virginelor ²PØrnØs™

»●๋•тιѕѕу вℓση∂ιє●๋•« 182 ∂νη♥

чou aяe e×aтℓч мч вяaиd oƒ нeяoίи

♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥

'' ѕнєqєя єmø...

ѽ κдٱD∂ băăăă dε-мεиtă ™ ‹зз ● εε› :

☻kiduuu

ҳ̸Ҳ̸ҳ ‹з●๋•Łąmøµ●๋• snεcx‹з ҳ̸Ҳ̸ҳ

╚»εїзღÀηđяεë㤫╝

ιиѕιde yøur hє∂Яt®

εмσ↓♀βяίzєshkάülitz♪♥♣乇

ϟdixyϟ

¾┐asa si¾┐

♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥♥δόή˙† ђμŕ† ą fζγ♥

ѽ κдٱD∂ băăăă dε-мεиtă ™ ‹зз ● εε›

º°°º•♥pericol de explozie♥•º°°º

Bømbøniiká døLLcee

Deea.Jμѕ†♥д♥KιÐ

ƒعтiт§ª a§ťa nu mai ¢яєde ιη ρσνє>... Sper ca te-am ajutat, succes!