| iulyana007 a întrebat:

Imi dati va rog niste statusuri de triste, cand pierzi pe cineva drag? De ceva vreme prietena mea cea mai buna nu mai e printre noi.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bessame a răspuns:

Suflet cald inca esti printre noi, te simtim aproape in orice minut si stiu ca ai devenit ingerul meu pazitor!

5 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Statusuri.ro
intri al cele triste.

| Deea4u_2595 a răspuns:

Erai totul pentru mine
vei fi mereu in inima mea
nu te voi uita nici odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e greu cand pierzii pe cineva drag eu am pierduto pe bunica mea era totul pentru mine sad

| Sunshine_5482 a răspuns:

Spune ce simti...nu trebuie sa iei cuvintele altcuiva, pur si simplu spune ce simtihappy