| madalinapopescu a întrebat:

Imi dati va rog si mie repede statusuri de id messenger va rogg

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Hmm,ok thinking : Ezita sa crezi ca viata e trista! Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista love struck

You're fuckin' perfect to me.

It's my life, my dreams.My world is up and down, I see the love around.

Vei fi tu, dar stii tu timpul stinge lumina.Asa ca fii tu, zambeste, pana cade cortina.

Când nu mai stii ce sa faci, ai putea sa incerci sa taci.

Daca iti zambim nu inseamna ca te placem. Si daca iti vorbim frumos nu inseamna ca te iubim. Ci doar ca stim sa ne purtam. blushing

Intr-o lume fara contur. Numai formele conteaza!

Why are you so serious? Let's put a smile on that face.batting eyelashes

Am învăţat să am răbdare. Că totul iţi iese atunci când nimeni nu te crede in stare!

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai,despre ce anume vrei?

| madalinapopescu explică:

As vrea statusuri misto/:X:X

| Nadia_2113 a răspuns:

Depinde de ce statusuri ai nevoie:*