| nicoleee30 a întrebat:

Imi doresc asa mult sa ma transfer la un liceu dintr-un oras apropiat cu al meu, dar parintii mei nu sunt de acord desi am acolo o matusa care ar fi incantata sa ma tina. Cum sa-i conving? sad

1 răspuns:
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Gandeste-te ca parintilor tai le-ar fi greu fara tine prin preajma. Poti sa le zici ca intelegi lucrul acesta doar ca iti doresti din suflet acest transfer. Mai zi-le daca vrei ca tu stii ca ei doar incearca sa faca ce e mai bine pentru tine, dar tu smti ca liceul acela e cel mai bine pentru tine.