| anonim_4396 a întrebat:

Imi palce de un tip dar sincer nu stiu cum sa ii spun ca vreau sa stau cu el dar simt ca si lui ii place de minehappy

Răspuns Câştigător
| Ely99 a răspuns:

Pfff.incearca sa vbesti cu elsi intreaba`l daca momentan simpatizeaza vreo fatathinking e ca si cum i`ai bate un apropobig grin.deci isi va da seama ca`l placi. ceea ce e bine deoarece ai spus ca pare ca te`ar placea si el.happy

2 răspunsuri:
| Bloomy a răspuns:

Ahhee hee nu`i asa greu, trebuie doar sa indraznestibatting eyelashes adica vorbeste mai mult cu el big grin si incearca sa-l inviti undeva, la un suc, acolo puteti foarte bine vorbii intre 4 ochii devil, dar doar dupa ce esti sigura ca si el te place si totul e ok puppy dog eyes. Succes:*

| cby a răspuns:

Vorbeste cu colegi sau prieteni de ai lui si afla care sunt domeniile pe care il intereseaza, pasiunile lui. Poate una este comuna si tie. Astfel poti sa il abordezi cu o intrebare de genul: "Buna, am auzit ca esti pasionat de xxx. Spune-mi si mie cum sa fac yyy". Sper ca te va ajuta. Bafta! Eu iti tin pumnii! happy