| aiurea231223 a întrebat:

Imi plac foarte multe filmele cu adolescenti in special comediile in care acestia sunt in liceu dar si dramele is faine. M-am tot uitat la filme de genul asta insa nu mai stiu filme. Care imi poate spune filme de genul asta mai noi din 2005 in sus cam asa, dau fundita. Merci mult :*

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Yours Mine Ours, Poison Ivy, Van Wilder, Mean Girls, American Pie, Scary Movie, A walk to remember, 13 going on 30, Crazy friday, Easy A, It's a boy girl thing, Just my luck, etchappy Sper ca te'am ajutat:*.

1 răspuns:
| cosmin deejays a răspuns:

Cel mai tare film este nimeni nu-i perfect este un serial foarte cool despre viata unor adolescenti care le place foarte mult disctractia