| HellGirl4EverInHell a întrebat:

Imi place de cineva da nu eu pot spune in fata! la inceput p mess el incepea cu cmf si etc dar acum nu mai vb cu mine! si ma simt prost caci nici pe la scoala n-am mai apucat sa-l vad! sunt innebunita dupa el nu il pot iuta pur si simplu chiar tin la el! dar nu stiu ce sa fac! daca ii zic in fata e posibil sa nu simta ceva fata de mine si atunci totul se destrama! daca nu ar vrea sa fie cu mine? nici eu nas vrea sa fiu cu mine deci ce sa mai! dar chiar vreau! ma streseaza doar gandul! de 3-4 nopti il tot visez si ma trezesc noaptea plangand din cauza lui! ce sa fac? deci de lasat n-am cum sal las! de spus direct in fata nu o fac in nici un caz! ce altceva as putea face? va intreb pe voi caci mei considera ca e o pierdere de timp ca eu merit ceva mai mult si nu vor sa ma ajute ca nu le pasa! deci va rog help! suntem vecini de strazi, mergem p str lui[eu cu cineva] ca sa il vad altfel simt ca mor! il cunosc din vara! vreau doar sai vad ochii si zambetul, daca se poate si glasul dar asta se intampla doar in weekend si nu mai pot astepta atata! e coleg de scoala, e in alta clasa si pe alt culoar! si abia il mai vad! va rog sa ma ajutati va implor in genunchi caci eu chiar nu mai pot! pers respectiva cu care mergeam la el pe str nu mai vrea sa mearga cu mine si nu ma mai pot duce singura! VA IMPLOR AJUTORUL! vreau sa-l vad si sa intru in conversatie cu el mai mult mi-e frica caci daca afla de sentimentele mele fata de el e posibil sa o ia in gluma.sa nu ma bage in seama! nu vreau sa risc! pls ajutor! in mare vreau sa fiu iubita dar pot trai si doar cu sentimentul de a iubi pe altcineva fara sa fiu si eu iubita![momentan]

pls help!

5 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Cauta o modalitate prin care sa ii devi cea mai buna prietena un timp apoi puteti discuta despre voi

| HellGirl4EverInHell explică:

Caci prieteni mei considera ca e o pierdere de timp sorrs!

| HellGirl4EverInHell explică:

Ce modalitati? cum? sunt varza...sad

| HellGirl4EverInHell explică:

Intrebare anulata
. era un dobitoc si jumatatelaughing

| i_am_valentyna a răspuns:

Inceraca sa fii in locurile pe care le frecventeaza(dar sa para ca intamplator te afli acolo). intreaba-l pe mess de vorba, incearca sa faci conversatie nu doar "cf?"."bine"."u?"."..lasa-i comm-uri pe hi5(daca are). sau pe facebookwinking. succes