| logica68 a întrebat:

Imi place de cineva de mai mult timp si nu mai rezist, vreau sa ii spun si nu stiu cum naiba s-o fac. Help me

Răspuns Câştigător
| maria999 a răspuns:

Poti sa ii spui pur si simplu...,, Eu te plac`` daca te place si el/ea cu atat mai bine daca nu asta este o sa fie mai bine intr-un fel daca ii spui pentru ca s-ar putea sa nu te placa tu sa simti un sentiment si mai puternic pentru acea persoana si sa te raneasca.

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ia-ţi inima în dinţi şi spune-i!
Iubirea neîmpărtăşită este cea mai dureroasă!
Baftă!

| Musique a răspuns:

Simplu, mergi la ea și-i spui.
Nu poate fi atât de greu.

| mdaria a răspuns:

Incearca sa faci ceva inedit, ceva la care nu se asteapta. Scriei o scrisoare, e mai de moda veche.

| Stanculescu a răspuns:

Salut, crede-ma nu iti trebuie toate metodele pamantului! Pur si simplu du-te la el\ea si spune-i ce simti ca orice om normal! Bafta