| Adnana05 a întrebat:

IMi place de in baiat mult si cred ca stie pare as ii cer be de tel cum? Si vreau sa vorbesc cu el dar nu stiu cum tremur cand il vad il plac super mult pls dau funda am nevoie de sfaturi multe!

1 răspuns:
| BiiaAsdfg a răspuns:

Niciodata nu am inteles de ce va e frica sa vorbiti cu baiatul de care va place. Daca vrei sa ii ceri numarul de telefon, cere-il.winking Poti sa apelezi la un truc pe care il folosesc multi oameni si cred ca l-ai vazut si in filme/desene : Iti imaginezi ca e in chiloti. O.o laughing Desi ar fi cam ciudat. Sau... Daca ai un baiat cu care te intelegi bine, poti sa il interebi daca baiatul asta de care zici tu te place. Sper ca te-am ajutat. happy